MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.
Arama

Markalar
İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler

Bu alana reklam ve içerik girebilirsiniz.

Garanti ve İade Koşulları

Ürünlerimiz 24 ay tüketici garantisi kapsamındadır. Her tür şikayetinizde +90 212 4382393 telefon numaralı çağrı merkezimizden yardım talep edebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe veya sürekli veri taşıyıcısıyla (e-posta) ile bilgi vererek iade edebilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler galosburada.com.tr tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

GALOŞ VE BENZERİ SARF ÜRÜNLERİN İADESİNDE; Kutu ve Koli içindeki galoş ve sarf malzemelerin iade edilecek olanların orijinal halinin bozulmaması gerekir.Bir sistem içinde üretilen bu ürünler tek tek sistemi bozulunca kullanılamaz olduğundan zarar gördüğünden çöp olarak atılacağından iade alınması mümkün değildir.

ORİJİNAL SİSTEMİ BOZULMAYAN ÜRÜNLERİMİZİ KOŞULSUZ KARGO BEDELSİZ galosburada.com.tr ' ye İADE EDEBİLİRSİNİZ.

Bu şekilde bozulmadan iade edilen malzemelerimizin tutarları en geç 15 gün içinde yaptığınız ödeme şeklinize iade edilecektir. 

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, www.galosburada.com.tr - mail: info@galosburada.com.tr veya Tel:+90 212 4382393 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal etme hakkına sahiptirler.